Czekamy na twojego pupila !
BLOG

lek. wet. Krystyna Skiersinis

lek. wet. Krystyna Skiersinis

lek. wet. Krystyna Skiersinis

Dlaczego weterynaria?

Bo żadna inna alternatywa nie wchodziła w grę. Rodzice od dziecka wpajali mi, że najlepszym sposobem na osiągnięcie szczęścia i spełnienia w życiu jest sprawienie, by pasja i miłość stały się jednocześnie moją pracą. Poszłam za ich radą. Wybrałam sobie jeden z najszlachetniejszych zawodów świata. Zawód, który łączy  ogromną przyjemność obcowania ze zwierzętami oraz satysfakcję z niesienia im pomocy  z możliwością rozwoju i spełniania ambicji „naukowca”. Szczerze powiedziawszy, wykonując zawód lekarza weterynarii nie przepracowałam ani jednego dnia w dosłownym tego słowa znaczeniu. Weterynaria to misja, powołanie, sposób na życie. Widząc uśmiechnięte mordki moich pacjentów trudno mi jest wyobrazić sobie siebie w innej roli.

 

 

Kim jest doktor Skiersinis w Przychodni Weterynaryjnej THERIOS?

Lekarz weterynarii, dobry duch THERIOSa. Zawodowo pasjonatka kardiologii i dermatologii, ze względu na zdolności analityczne jest jedną z osób aktywnie biorących udział w „burzy mózgów” w trudniejszych przypadkach.

Zespół o doktor Skiersinis:

 Nie ma przed nią wyzwań nie do pokonania.

Każdy pacjent zostaje przez nią przebadany od nosa aż po sam czubek ogona. Wielkie serce i głowa, która analizuje każdy szczegół.

„Dobry duch” THERIOSa, z doktor Skiersinis zawsze można porozmawiać o wszystkim (nie tylko na tematy związane z naszym zawodem) – zawsze wysłucha i doradzi coś od siebie.

Po studiach praktykowała jako pielęgniarka weterynaryjna i lekarz weterynarii w Irlandii. W Theriosie zajmuje się interną, kardiologią i onkologią. Bardzo dobry diagnosta, ma świetny kontakt z ludźmi i pacjentami.

Jest bardzo skromna. Ma szeroko pojętą wiedzę w weterynarii. Nadaje rytm pracy, kontroluje i sprawdza po 100 razy czy wszystko zostało zrobione 🙂 Pacjent jest dla niej najważniejszy…nie raz to udowodniła! Uwielbiam z nią pracować!

therios_myslenice
+48 695 937 228
therios@therios.eu

Realizacja: