fbpx
Czekamy na twojego pupila !
BLOG
O nas
Kilka słów o nas

Tradycja naszej Przychodni rozpoczyna się, kiedy w Myślenicach koło kościółka na Stradomiu otworzyliśmy pierwszy gabinet, w późniejszych latach swoją działalność przenieśliśmy na ul. Jagiellońską. Przez cały czas działalności staraliśmy się otoczyć jak najlepszą opieką naszych pacjentów. Dzięki Państwa współpracy rozwinęliśmy zakres usług i staliśmy się znanym w całej Polsce ośrodkiem diagnostycznym i terapeutycznym.

W obecnym kształcie Przychodnia funkcjonuje od 2010 roku w nowoczesny budynku przy ul. Partyzantów. Poziom naszych usług podnosimy modernizując klinikę i inwestując w nowoczesny sprzęt. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju i na świecie. Konsultujemy najtrudniejsze przypadki, z których część jest opisywana w czasopismach weterynaryjnych oraz prezentowana na krajowych i międzynarodowych konferencjach. Organizujemy liczne specjalistyczne szkolenia dla lekarzy weterynarii. Nasze działania skupiają się przede wszystkim na chorobach zwierząt towarzyszących, takich jak: koty, psy, gryzonie i zwierzęta egzotyczne.

Oddajemy do państwa dyspozycji zespół specjalistów wspierany przez fizjoterapeutę, groomera oraz techników weterynarii.

Dr n. wet. Jacek Ingarden Specjalista rozrodu zwierząt, właściciel przychodni. W PW Therios zajmuje się rozrodem, chirurgią i ortopedią.

Lek. wet. Maja Ingarden
Specjalista chorób psów i kotów. W PW Therios zajmuje się hematologią, onkologią i diagnostyką laboratoryjną oraz interną.

Agnieszka Wojnicka Zootechnik Ukończyłam studia na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie w 2010 roku. Odbyłam półroczny staż w jednej z krakowskich przychodni i od 2011 roku pracuje w Theriosie na stanowisku asystenta weterynarii.

Adam Gulbiński Technik weterynarii „Od zawsze fascynowała mnie flora i fauna. Już jako dziecko znosiłem do domu bezdomne koty błąkające się po podwórku czy też ptaki z połamanymi skrzydłami. Miałem w nim istne zoo i podświadomą chęć niesienia pomocy tym małym lecz jakże oddanymi i lojalnym istotom. Przez codzienne obcowanie ze zwierzętami od najmłodszych lat, zrodziła się we mnie myśl, by swoją pasję przemienić w zawód. Mijały kolejne lata, a ja wciąż z pełną determinacją dążyłem do realizacji tego postanowienia. Po ukończeniu szkoły i zdobyciu tytułu technika weterynarii w 2014 roku zacząłem pracę w Przychodni Weterynaryjnej THERIOS i wtedy moja zawodowa iska przemieniła się płomień, który do dziś rozwija się w mym sercu i pozwala realizować się w pracy ze zwierzętami”.

Adam Gulbiński Technik weterynarii Po ukończeniu szkoły i zdobyciu tytułu technika weterynarii w 2014 roku zacząłem pracę w Przychodni Weterynaryjnej THERIOS, dzięki której realizuję się w pracy ze zwierzętami.

Jan Miśkowiec Technik Weterynarii Ukończyłem ZSRCKU w Czernichowie. Zwierzętami, a w szczególności ich dobrostanem interesuję się od zawsze. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu strzyżenia, trymowania i pielęgnacji psów i kotów. Prywatnie jestem posiadaczem trzech psów.


therios_myslenice
+48 695 937 228
therios@therios.eu

Realizacja: