fbpx
Czekamy na twojego pupila !
BLOG

dr n. wet. Jacek Ingarden

dr n. wet. Jacek Ingarden

dr n. wet. Jacek Ingarden

Dlaczego weterynaria?

Weterynaria w mojej rodzinie była dość nowatorskim pomysłem, choć zawód lekarza medycyny dość często był praktykowany. Studia skończyłem we Wrocławiu, gdzie się urodziłem i mieszkali moi dziadkowie. Po uzyskaniu dyplomu zostałem na uczelni, gdzie przepracowałem 15 lat w Katedrze Rozrodu Zwierząt. Zajmowałem się tam małymi zwierzętami oraz końmi. Następnie przenieśliśmy się wraz z żoną do Myślenic, gdzie założyliśmy Przychodnię Weterynaryjną THERIOS.

 

 

Kim jest doktor Ingarden w Przychodni Weterynaryjnej THERIOS?

Szef, w zasadzie więcej nie trzeba pisać, bo przed szefem drżą wszyscy. Zajmuje się chirurgią, ortopedią, diagnostyką obrazową i rozrodem. Pasjonat medycyny regeneracyjnej. Dydaktyk z powołania i urodzenia.

 

 

Zespół o doktorze Ingardenie:

Potrafi zapanować nawet nad „armagedonem”.

Zdanie „krótko i na temat” świetnie pasuje do szefa.  🙂 Lepiej nic więcej nie pisać … by się nie narazić 😀

Wyrozumiały szef, świetny lekarz i dobry człowiek. W doktorze ciągle podziwiam umiejętności dedukcji przy diagnozowaniu chorób naszych pacjentów i stoicki spokój, który zachowuje nawet w najcięższych sytuacjach.

Wybitny fachowiec. W pracy ze zwierzętami genialnie łączy ogromne doświadczenie kliniczne z intuicją, zadziwiając celnością stawianych diagnoz i skutecznością leczenia. Przez klientów bywa nazywany „Doktorem House’em weterynarii”.

 

 

therios_myslenice
+48 695 937 228
therios@therios.eu

Realizacja: