fbpx
Czekamy na twojego pupila !
BLOG

lek. wet. Maja Ingarden

lek. wet. Maja Ingarden

lek. wet. Maja Ingarden

Dlaczego weterynaria?

Nigdy nie było innej opcji. To zawód mojego życia. Zanim zaczęłam mówić już planowałam weterynarię, a pierwsze wypowiedziane przeze mnie słowo to była „Aga” – moja ukochana cocker spanielka. Jadłam z jednej miski z jej szczeniętami, a potem uczyła mnie chodzić. Moja ulubiona opowieść z dzieciństwa to przygoda z kością. Agusia była potwornie łakoma, zjadała nawet palące się papierosy, które wyrywała ludziom z rąk na spacerach. Mnie kochała miłością bezwarunkową. Pewnego dnia dostała pachnącego gnata wołowego. Oczy się jej zaświeciły, porwała go szybko i popędziła do pokoju. Wszyscy myśleli, że do swojego kąta. Po chwili moja mama zagląda do łóżeczka, w którym spałam, a koło mnie leży nieruszona, ociekająca tłuszczem kość. Aż trudno było uwierzyć, że miłość do małej pańci wygra z miłością do jedzenia. Aga umarła na raka kilkanaście lat później. To wtedy wypowiedziałam wojnę nowotworom i wojnę tą toczę do dziś.

 

 

Kim jest doktor Ingarden w Przychodni Weterynaryjnej THERIOS?

Jej specjalizacja to onkologia, hematologia i diagnostyka laboratoryjna. Uwielbia analizować trudne przypadki i łączyć w całość problemy zdrowotne pacjentów. Główny guru od zamówień – podejmuje decyzję co zamówić, u kogo i za ile. Kliniczny fotograf – to, co obfotografuje opisuje później na blogu Weterynarz po godzinach. Niepoprawna gaduła.

Zespół o doktor Ingarden:

Głowa pełna pomysłów. Każdy „przypadek” jest przez nią dogłębnie przemyślany i przeanalizowany.

Wiele można powiedzieć, szczególnie o tym, że pani doktor wiele mówi, w krótkim czasie potrafi zasypać taką ilością informacji, że skupiając się na słuchaniu zapominasz o otaczającym cię świecie.

Praca w laboratorium z Panią Doktor to czysta przyjemność. Ona czuje się tam jak ryba w wodzie i przez to można się wiele nauczyć … tylko trzeba słuchać 🙂 Myślałam, że to ja jestem gaduła, ale jak poznałam Panią Doktor to już tak nie myślę 😀

To nasz wewnętrzny system HACCP 😀 Drobiazgowo kontroluje wszelkie poczynania w Theriosie, dbając o to, by jakość świadczonych w nim usług była na najwyższym, światowym poziomie. Nie ma dla niej miejsca na pomyłki i niedociągnięcia. Tu gra się przecież toczy o zdrowie i życie zwierząt. To lekarz uwielbiany przez klientów – zawsze wysłucha, doradzi, podpowie jakieś fajne rozwiązanie. Dla innych lekarzy stanowi istną kopalnię wiedzy i pomysłów. Konsultując trudne i beznadziejne przypadki staje się dla pacjentów niejednokrotnie ostatnią deską ratunku.

therios_myslenice
+48 695 937 228
therios@therios.eu

Realizacja: